Klawisze Dostępności

  • Wersja kontrastowa: Alt + 1
  • Jak korzystać z BIP: Alt + 2
  • Menu Przedmiotowe: Alt + 3
  • Menu Podmiotowe: Alt + 4
  • Mapa Witryny: Alt + 5
  • Przejdź do treści strony: Alt + 6
BIP

Obwodowe Komisje Wyborcze w Bieruniu

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
- z siedzibą w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich przy ul. Licealnej 17:

1. Losko Bernadeta
2. Drobny Ewa
3. Wilk Damian
4. Stachura-Ryguła Mariola
5. Noras Krystyna
6. Odelga Jan
7. Kostera Halina

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
- z siedzibą w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich przy ul. Licealnej 17:

1. Niesyto Małgorzata
2. Dobija Łukasz
3. Wilk Małgorzata
4. Ryguła Artur
5. Bobla Anna
6. Dutka Teresa
7. Garbacz Marcin

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
- z siedzibą w Gimnazjum Nr 2 w Bieruniu przy ul. Licealnej 17a:

1. Żołneczko Agata
2. Gawin Lech
3. Miernik Marian
4. Marzec Izabella
5. Nyga Helena
6. Adamek Małgorzata
7. Gargol Tadeusz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
- z siedzibą w Domu Kultury "Gama" przy ul. Chemików 45:

1. Dorynek Anna
2. Kowal Renata
3. Antecki Karol
4. Wilk Anna
5. Ostrowska Natalia
6. Pustelnik Łukasz
7. Wyrwalec Ewa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
- z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bieruniu przy ul. Krakowskiej 28:

1. Graca Urszula
2. Kowalczyk Teresa
3. Piekorz Aleksandra
4. Hrynyszyn Jadwiga
5. Bobla Jakub
6. Kątny Bernadeta
7. Watoła Maria

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
- z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bieruniu przy ul. Krakowskiej 28:

1. Garbacz Kornelia
2. Myszor Małgorzata
3. Trecka Arlena
4. Pluta Rafał
5. Seweryn Agnieszka
6. Habryka Celina
7. Janko Agnieszka

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
- z siedzibą w filii Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ścierniach przy ul. Kamiennej 17: 

1. Janota Małgorzata
2. Bartecka Anna
3. Myszor Monika
4. Wiśniowski Teofil
5. Kutarba Klaudia
6. Kuznowicz Grzegorz
7. Kozieł Tomasz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8
- z siedzibą w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu przy ul. Granitowej 130:

1. Targiel Krystyna
2. Dziudziel Dorota
3. Krawczyk Anna
4. Mieszczanin Agnieszka
5. Zielińska Małgorzata
6. Krajewska Marzena
7. Knopek Iwona

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9
- z siedzibą w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu przy ul. Granitowej 130:

1. Wojtyczka Anna
2. Dziudziel Martyna
3. Mieszczanin Tadeusz
4. Baron Andrzej
5. Zajdler Radosław
6. Jenczała Zbigniew
7. Zimnoch Ewa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10
- z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3 w Bieruniu przy ul. Węglowej 11:

1. Kawa Bernadeta
2. Pawlus Monika
3. Ficek Agata
4. Karwat Iga
5. Karakuszka Małgorzata
6. Dudek Beata
7. Świerc Aleksander

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11
- z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3 w Bieruniu przy ul. Węglowej 11:

1. Ćwiękała Piotr
2. Grosman Natalia
3. Seweryn Piotr
4. Jastrzębska Klaudia
5. Karakuszka Krystyna
6. Kołodziejczyk Magdalena
7. Świerc Aleksandra

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12
- z siedzibą w Gimnazjum Nr 1 w Bieruniu przy ul. Warszawskiej 294:

1. Chronowska Beata
2. Michalska Janetta
3. Majewski Przemysław
4. Świerc Eugeniusz
5. Młocek Izabela
6. Matyja Bogdan
7. Róg Jakub

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13
- z siedzibą w Gimnazjum Nr 1 w Bieruniu przy ul. Warszawskiej 294:

1. Demska-Furgał Agnieszka
2. Janik Magdalena
3. Czypionka Iwona
4. Żebrowska Aneta
5. Najda Beata
6. Moćkowska Klaudia
7. Matyjasik Estera

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14
- z siedzibą w Szkole Podstawowej w Bijasowicach przy ul. Bijasowickiej 58:

1. Ryszka-Pluta Sabina
2. Zemanek Elżbieta
3. Listowska Agnieszka
4. Ryszka Krzysztof
5. Najda Anna
6. Szwajda Zofia
7. Podbioł Barbara 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15
- z siedzibą w Remizie OSP w Czarnuchowicach przy ul. Mielęckiego 1a:

1. Dudziak Joanna
2. Małek Ewelina
3. Zemanek Rafał
4. Gęgotek Patrycja
5. Ilasz Barbara
6. Kuznowicz Bogusława
7. Parusel Marta

 

Redakcja komunikatuRejestr zmian

Drukuj Liczba odwiedzin: 7237

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl